Під час російського удару по судноремонтному заводу було завдано шкоди на майже 270 мільйонів

Среда, 22 ноября 2023, 11:11
Екологи з державної екологічної інспекції порахували обсяг збитків, завданих російським ударом 30 жовтня по судноремонтному заводу у Чорноморську.

Спеціалісти Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу вирахували збитки, які спричинив навколишньому середовищу російський ракетний удар ракетами "Іскандер" по Чорноморську 30 жовтня. 

Як встановили інспектори, було виявлено засмічення металевими конструкціями та будівельними відходами земельних ділянок загальною площею понад 2 тисячі квадратних метрів.

Загальний розмір шкоди, завданої засміченням земельних ресурсів, складає понад 269 мільйонів гривень.

Інформацію передали до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України для формування єдиного реєстру збитків, що завдані довкіллю в результаті збройної агресії.

Судноремонтний завод в Одеському районі став ціллю атаки ракетами, до якої вдалися російські військові зранку 30 жовтня. Внаслідок атаки виникла пожежа, яку ліквідували рятувальники. Ракети пошкодили адміністративну будівлю та техніку підприємства. Постраждали двоє людей — чоловік та жінка. Їх ушпиталили у стані середньої тяжкості до лікарні та надали медичну допомогу.

За даними оперативного командування "Південь" ворог використав балістичні ракети "Іскандер-М".

comments powered by HyperComments