У Кілії Одеська облрада продає недобудований житловий будинок

Понедельник, 27 марта 2023, 10:10
Недобудований п'ятиповерховий житловий будинок у місті Кілія на півдні Одеської області продають з аукціону за рішенням Одеської облради.
У Кілії Одеська облрада продає недобудований житловий будинок

Управління з майнових відносин виставило Одеської обласної ради на продаж недобудований вже багато років багатоквартирний житловий будинок з прибудованими нежитловими приміщеннями, розташований за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, будинок 14, у місті Кілія. 

Аукціон проходить в системі Прозорро. Продажі. Стартова вартість - 1 мільйон 760 тисяч гривень.

Об'єкт являє собою недобудований п'ятиповерховий з готовністю на 55% житловий будинок з прибудованими нежитловими приміщеннями загальною площею 5 тисяч 160,6 квадратного метра. Площа забудови – 1 тисяча 423 квадратних метри. 

Рішення щодо будинку Одеська обласна рада ухвалила ще минулого року. Депутати проголосували про включення забудови до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад області, які підлягають приватизації, що надало право згодом виставити будівлю на аукціон для продажу. Продати будівлю вирішено, як зазначається в документі, "з метою ефективного використання майна та забезпечення надходження коштів до обласного бюджету".

comments powered by HyperComments