Під час останнього удару росіяни не змогли знову пошкодити енергосистему

Пятница, 30 декабря 2022, 11:21
Завданий росіянами напередодні ракетний удар не завдав серйозної шкоди енергосистемі. Вже вранці 30 грудня енергетики повернулися до тої ж ситуації, яка була перед цим ударом.

Станом на 30 грудня в енергосистемі дефіцит потужності знаходиться на тому ж рівні, що і до 10-ї масованої ракетної атаки росіян. 

Завдяки професійним діям диспетчерського центру «Укренерго» наслідки пошкоджень мали значно менший вплив на роботу енергосистеми, ніж того очікував ворог. Енергосистема у плановому режимі відновлює нормальну роботу. Продовжується набір потужності генерацією. 

Водночас, внаслідок влучань у деякі енергооб’єкти складною залишається ситуація у південному та східному регіонах. Ремонтні бригади спільно з генерацією та обленерго працюють над усуненням пошкоджень. До всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до необхідності застосування аварійних відключень.

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювати пошкоджені об’єкти та забезпечувати живлення споживачів.

У відео - перший аналіз удару 29 грудня.

comments powered by HyperComments