В Одеській області поки що відключень електроенергії немає

Понедельник, 24 октября 2022, 10:20
Але на всяк випадок, за необхідності збалансування енергосистеми в надзвичайних умовах через російські ракетні удари, графік можливих віялових відключень для Одеси вже є.
В Одеській області поки що відключень електроенергії немає

Для підтримки стабільної роботи енергосистеми "Укренерго" 24 жовтня запроваджує віялові відключення електроенергії у 7 областях та Києві. Про це повідомляє прес-служба «Укренерго».

Компанія запроваджує обмеження споживання електроенергії у Харківській, Полтавській, Сумській областях. Найбільший обсяг обмежень запровадять у столиці України, а також у Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях.

Енергетики розповіли, що такі обмеження допоможуть знизити навантаження на електромережі та дасть фахівцям час для ремонту ушкодженого терористичними атаками обладнання.

"Нагадуємо про необхідність ощадливо споживати електроенергію впродовж всього дня і особливо в пікові години споживання — з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. Будь ласка, не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години. Такі заходи дають нашим спеціалістам можливості якомога швидше стабілізувати ситуацію і провести необхідні відновлювальні роботи" — наголошують в "Укренерго".

Тим часом у ДТЕК Одеські електромережі представили графік потенційних відключень світла по районах Одеської області. Однак відключення будуть застосовувати тільки у тому випадку, коли у операторів "НЕК Укренерго" виникне потреба збалансувати енергосистему.

comments powered by HyperComments