До Одеси знову приїхав американський дипломат заради посилення ППО

Среда, 21 февраля 2024, 16:26
Американський дипломат Курт Волкер прибув в Одесу з метою перемовин з місцевою владою щодо безпеки судноплавства та посилення ППО.
До Одеси знову приїхав американський дипломат заради посилення ППО

21 лютого в Одесу прибув колишній Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер. Разом з начальником Одеської ОВА та головою Одеської обласної ради обговорили ряд ключових питань для регіону.

"Сьогоднішня бесіда з Куртом Волкером обійшлася низкою ключових питань, серед яких пряма допомога для забезпечення засобів протиповітряної оборони на Одещині, розмінування акваторії Чорного моря та підтримка вільного судноплавства." - повідомили у Одеській ОВА.

Курт Волкер, колишній Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України протягом двох років, продовжує активно підтримувати Україну та лобіювати за вирішення важливих питань для нашої держави. Однією з найактуальніших тем обговорення є захист громадян та економіки. Це передбачає посилення систем протиповітряної оборони та забезпечення нормальної функціональності морських портів.

Волкер вже бував в Одесі у травні 2023 р., а також у 2019 р. - на борту есмінця ВМФ США.

comments powered by HyperComments