Уточнили наслідки удару по кораблям росіян в Севастополі

Понеділок, 25 березня 2024, 12:40
ГУР уточнив деталі ракетного удару по російському флоту та іншим військовим об'єктам окупантів у Севастополі.
Уточнили наслідки удару по кораблям росіян в Севастополі

Увечері 23 березня 2024 року у тимчасово окупованому Криму відбулось успішне вогневе ураження об’єктів чорноморського флоту росії.

Зокрема, був атакований 13-й судноремонтний завод чф рф у Севастополі, де, серед іншого, був пришвартований великий десантний корабель "Ямал". За оцінками воєнної розвідки України, характер пошкоджень вдк «ямал» носить критичний характер: пробоїна у верхній палубі зумовила крен на правий борт. Окупанти безперервно відкачують воду із ураженого корабля, який брав участь в анексії Криму, а з 2017 по 2023 рік перебував на ремонті.
 
Інші деталі про втрати агресора внаслідок ракетної атаки Сил безпеки та оборони України проти військових об’єктів терористичної росії уточнюються.

Завдяки відкритим супутниковим знімкам, стало відомо, що і "Ямал", і другий атакований корабель - "Азов",-  залишилися на плаву, але зазнали серйозних пошкоджень. Один із них буксири тягнуть у док, другий стоїть біля причалу, але помітно, що ракета влучила за кілька метрів від нього.

Крім того, у російських пабліках також повідомляється про пошкодження розвідувального корабля "Іван Хурс" від близьких вибухів.

Крім того, після ураження будівлі пункту зв'язку чф рф загинуло 34 російських військових, ще більше 10 - поранені. Головним чином це офіцери досить високого рангу, задіяні у керівних штабних структурах чорноморського флоту окупантів.

comments powered by HyperComments