Російський флот знову вийшов в море

Понедельник, 9 января 2023, 11:01
8-9 січня кораблі російського чорноморського флоту знову вийшли в море. Але загроза ракетних обстрілів для Одеси поки що відсутня.
Російський флот знову вийшов в море

7 січня у Чорному морі взагалі не було російських кораблів - оскільки у цю дату вперше за весь час війни чорноморський флот рф у повному складі відступив до своїх баз. 

8 січня у морі перебувало два російських військових кораблі, а сьогодні 9 січня - один корабель чи катер. Ракетоносців серед них немає. І це означає відсутність загрози ракетного обстрілу з моря як для Одеси, так і для інших міст України.

Перед цим протягом всіх перших днів січня російський флот поступово скорочував свою присутність у морі - з 5-7 кораблів та катерів у період 1-3 січня до всього однієї бойової одиниці 6 січня.

У відеосюжеті редактор "Одеського кур'єру" і військово-морський експерт Олександр Вельможко проаналізував три причини нинішнього фактичного розгрому російського чорноморського флоту. Це постійна загроза удару ЗСУ протикорабельними ракетами і морськими безпілотниками, дефіцит ракет та власна організаційна та технічна некомпетентність російського командування. 

comments powered by HyperComments