Чорноморський флот росіян поставив новий антирекорд

Пятница, 6 января 2023, 18:53
Флот росії, якщо судити з його фактичної присутності у Чорному морі, у перші дні 2023 року майже повністю відступив у бази через свою стратегічну поразку.
Чорноморський флот росіян поставив новий антирекорд

У Чорне море протягом січня 2023 року жодного разу не виходили російські кораблі-ракетоносці, які являють собою єдину реальну загрозу з моря для Одеси та інших міст України.

Загальний склад оперативного з'єднання російського чорноморського флоту постійно зменшувався. Якщо у перші дні січня у морі було 5-7 бойових одиниць, то 4 січня лише три, 5 січня - всього два, а 6 січня - взагалі одна одиниця. Це означає не просто зменшення активності, а повну поразку росіян на морі. Також це означає черговий за останні дні "антирекорд" діяльності російського флоту за весь період війни з 24 лютого.

Детальніше про це - у огляді оперативної ситуації в Одесі та на фронті за 6 січня.

У ще одному відеосюжеті редактор "Одеського кур'єру" і військово-морський експерт Олександр Вельможко проаналізував три причини нинішнього фактичного розгрому російського чорноморського флоту. Це постійна загроза удару ЗСУ протикорабельними ракетами і морськими безпілотниками, дефіцит ракет та власна організаційна та технічна некомпетентність російського командування. 

comments powered by HyperComments