Одеського бізнесмена Кауфмана затримали по справі з аеропортом

Пятница, 8 сентября 2023, 13:09
Одного з бенефіціарів приватизації Одеського аеропорту - бізнесмена Бориса Кауфмана, затримали та відправили до СІЗО під залог.
Одеського бізнесмена Кауфмана затримали по справі з аеропортом

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід бізнесмену у справі про заволодіння майном Одеського аеропорту – про це він повідомив увечері 7 вересня.

«У четвер, 7 вересня, слідчий суддя ВАКС застосував до підприємця з Одеси запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Строк тримання під вартою, з урахуванням строку досудового розслідування – до 29 жовтня 2023 року включно. Підозрюваного взято під варту у залі суду», – йдеться в повідомленні суду.

Водночас підозрюваний може вийти під заставу 268,4 мільйона гривень. У такому разі на нього будуть покладені процесуальні обов’язки.

Мова йде про одного з двох бізнесменів, які стали фактичними власниками аеропорту. 

Наприкінці серпня НАБУ та САП повідомили, що правоохоронці розслідують факти заволодіння майном і доходами міжнародного аеропорту в Одесі. При цьому одним з підозрюваних є навіть колишній мер Одеси Олексій Костусєв.

За оцінкою правоохоронців, учасники схеми, серед них двоє одеських бізнесменів, заволоділи не тільки майном аеропорту на суму 118 мільйонів гривень, а й доходами від його діяльності з 2012 по 2022 рік у сумі понад 2,5 мільярда гривень.

comments powered by HyperComments