Німеччина ухвалить рішення про передачу Україні ракет Taurus

П'ятниця, 22 березня 2024, 14:44
Найбільша фракція парламенту Німеччини - Бундестагу у особі свого лідера Торстена Фрая вважає, що федеральний уряд на чолі з Олафом Шольцем таки прийме остаточне рішення про надання Україні далекобійних ракет Taurus.
Німеччина ухвалить рішення про передачу Україні ракет Taurus

Лідер парламентської фракції ХДС/ХСС Німеччини Торстен Фрай заявив, що канцлер Німеччини Олаф Шольц зрештою погодиться на передачу крилатих ракет Taurus Україні після тривалих переговорів, оскільки цей вид озброєння якнайкраще відповідає актуальним потребам ЗСУ.

Фрай підкреслив, що Україна націлена на ослаблення російських ліній постачання, щоб пом’якшити тиск з боку атак окупантів. Політик наголосив на нестачі боєприпасів в українських сил порівняно з російськими. Поставка Taurus покликана усунути цей дисбаланс.

Відповідна заява стала надбанням громадськості після того, як 14 березня Бундестаг не підтримав надання Україні далекобійних ракет Taurus. Тоді глава Міноборони ФРН Борис Пісторіус попередив про можливі негативні наслідки дискусії про постачання цих ракет. Він зазначив, що підтримка України в інших галузях зараз є набагато важливішим завданням.

Раніше повідомлялося, що в Європарламенті депутати ФРН виступили за постачання Taurus для України, тоді як у Бундестазі було проголосовано проти. Це показує, наскільки ізольованою є лінія уряду канцлера Шольца з цього питання.

comments powered by HyperComments