Україна може отримати вдвічі більше танків Abrams

Вторник, 26 сентября 2023, 13:23
У США розглядають ідею збільшення кількості наданих Україні основних танків Abrams з 31 до 60 - фактично удвічі.
Україна може отримати вдвічі більше танків Abrams

Керівництво Сполучених Штатів Америки обговорює можливість надання Україні ще 30 танків M1 Abrams на додаток до того, що ще навесні 2023 року США пообіцяли передати українським військовим 31 машину. Про це повідомляє американське видання The Messenger

Співрозмовники видання розповіли, що Міністерство оборони США та Білий дім розглядають можливість відправки Україні ще до 30 танків Abrams. Вони не уточнили, з чим пов’язане обговорення цього питання керівництвом США.

Також невідомо, коли саме ці 30 танків можуть бути поставлені в Україну.

Офіційно про надання Україні американських танків Abrams стало відомо 25 січня 2023 року. Тоді США пообіцяли передати Україні 31 танк, а також провести навчання екіпажів і команд обслуговування бойових машин. Перші з цих танків вже надійшли до України.

Тим часом голова ГУР Міноборони Кирило Буданов вже розповів в інтерв'ю американському інтернет-виданню War Zone, як ЗСУ використовуватимуть танки Abrams. "Танки "Абрамс" довго не проживуть, якщо їх просто кинути на передову. Тож ЗСУ використовуватимуть американські панцерники для добре спланованих операцій із прориву ворожої оборони".

За його словами, росіяни щільно замінували окуповану територію протитанковими мінами та постійно залучають велику кількість дронів-камікадзе, які є загрозою для танків. Тож український контрнаступ здебільшого відбувається взагалі без бронетехніки – виключно силами піхоти, яку підтримує артилерія.
 

comments powered by HyperComments