Ворог атакував Одеську область

Воскресенье, 17 сентября 2023, 11:45
Вночі 17 вересня відбулася чергова повітряна атака росіян на Одеську область одночасно ракетами і дронами-камікадзе.

Ще незадовго до півночі стало відомо про зліт спочатку 7, потім 9 стратегічних бомбардувальників Ту-95. Вони згодом вже після 4-ї ночі випустили ракети, перебуваючи над Волгоградською областю росії.

І починаючи з 5-ї години ранку 10 ракети типу Х101 увійшли в повітряний простір України у Харківській області. Ракети летіли складною траєкторією, постійно міняючи курс у загальному напрямку аж до Одеської області - і при цьому їх їх у різних місцях збивали. Залишки ракет потім ще раз змінили курс у напрямку Хмельницької області, та туди вже жодна ракета не долетіла.

Одночасно з південного напрямку Одеську область, а точніше її придунайські райони, атакували 6 дронів-камікадзе типу "шахед". 

Загалом було з 16 повітряних цілей збито 12 - всі 6 дронів та 6 ракет з 10. При цьому над Одеською областю було збито 5 ракет і 2 дрони. 

Відомо про влучення ракети а аграрне підприємство у Березівському районі Одеської області та поруч з ним просто в поле.

Загалом ми бачимо, що росіяни спробували завдати комбінований удар та обійти систему ППО, користуючись тим, що через велику територію створити суцільне прикриття над всією Україною неможливо. Втім, сили ППО відпрацювали цього разу досить ефективно.

comments powered by HyperComments