Флот росії готується відступати з Севастополя (ВІДЕО)

Четверг, 27 октября 2022, 11:11
Чорноморський флот росії розпочав підготовку до повного відступу з Севастополя та Криму взагалі. Лише у якості невеликої передової бази залишать Балаклаву.
Флот росії готується відступати з Севастополя (ВІДЕО)

Є дещо цікаве в дислокації російського флоту. Активізувалися будівельні роботи на набережній в Балаклаві, це невелика бухта посеред скель трохи південніше Севастополя, де за часів СРСР була підземна база у тонелях для підводних човнів. Зараз це музей.

Але з вересня 2022 р. там помічена незвична активність - у Балаклаву переведені з Севастополя кілька плавучих кранів та інших допоміжних одиниць російського військового флоту. 

Детальніше про це - у нашому відео.

Це можна пояснити лише одним. Після скорого звільнення Херсону Україна буде мати можливість завдавати ракетні удари наявними ракетами "Нептун" українського виробництва по головній базі російського флоту - дальність як раз дозволить. Відстань між Херсоном і Севастополем по прямій біля 240 км, тому у ракет ще залишається до 40 км запасу дальності для маневру безпосередньо перед ураженням цілі.

І тому росіяни готуються вивести з Севастополя свої кораблі, вивести свій флот з Криму взагалі, залишивши лише Балаклаву як невелику передову базу - оскільки через особливості місцевості обстрілювати її протикорабельними ракетами нераціонально.

У Чорному морі поблизу берегів окупованого Криму перебуває оперативне з'єднання російського флоту у складі 9 бойових одиниць.

Серед них увечері 26 жовтня булли два надводні кораблі та один підводний човен з ракетами, загальний залп до 20 ракет "Калібр". А на ранок 27 жовтня один з надводних кораблів замінили підводним човном. І ці три носії крилатих ракет мають загальний залп у 16 "Калібрів" - 8 на надводному кораблі та по 4 на кожному з підводних човнів. Також у морі перебуває ще три великих десантних кораблі.

Окрім ракетних обстрілів з великої відстані за межами дальності українських протикорабельних ракет, російський флот більше ні на що не здатен.

comments powered by HyperComments