Агресори завдали удар по енергетичній інфраструктурі України (ВІДЕО)

Понедельник, 12 сентября 2022, 10:32
Увечері 11 вересня росіяни завдали ракетного удару по енергетичній інфраструктурі України. Більшу частину ракет збила ППО, але все ж росіяни змогли завдати певних збитків.
Агресори завдали удар по енергетичній інфраструктурі України (ВІДЕО)

Вчора увечері росіяни завдали відносно масованого ракетного удару по території східних областей України з метою пошкодження та знищення енергетичної інфраструктури - електростанцій, підстанцій та ліній електропередач.

Загалом вони випустили 12 ракет морського базування "Калібр" та авіаційних. 9 з цих 12 ракет було збито. Це 7 крилатих ракет у Дніпропетровській області - п'ять – авіаційних надзвукових Х-101, дві – "Калібр". Ще дві ракети знищили підрозділи Повітряних сил у Полтавській області.

Але ще три ракети влучили та призвели до серйозних наслідків.

Протягом кількох годин були знеструмлені повністю Харківська та Донецька області. Пасажирські потяги з Харкова відправлялися зі значними затримками. У Харкові увечері навіть не працювало метро через відсутність струму.

Частково були знеструмлені, також з перепадами напруги у мережі, Полтавська, Дніпропетровська та Сумска області. Зокрема, у Полтаві від перепадів напруги у контактній мережі загорілося електрообладнання на декількох тролейбусах.

Станом на ранок 12 вересня більша частина ушкоджень вже ліквідована.

На відео - момент запуска крилатих ракет "Калібр" біля Севастополя та їх подальшого збиття ППО над Дніпропетровською областю.

comments powered by HyperComments