Військовий флот росії змінив операційну зону для ракетних обстрілів (ФОТО, ВІДЕО)

Воскресенье, 11 сентября 2022, 18:20
11 вересня російський чорноморський флот збільшив кількість ракетних кораблів у морі та дещо змінив їх операційну зону - фактично на зовнішньому рейді Севастополя.
Військовий флот росії змінив операційну зону для ракетних обстрілів (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 11 вересня у Чорному морі, за офіційними даними оперативного командування "Південь" і Генштабу ЗСУ, росіяни тримають 2 носії крилатих ракет "Калібр".

За даними OSINT нам відомо про вихід у море ще декількох кораблів. Зокрема, на вечір 10 вересня у морі перебували 3 ракетні корвети проекту 21631 та фрегат "Адмирал Макаров" типу 11356. 

Деталі у нашому відеосюжеті про оперативну ситуацію за 11 вересня.

Станом на 11 вересня відомо, що росіяни змінили операційну зону своїх ракетних кораблів - вони тепер знаходяться біля берегу трохи північніше зовнішнього рейду Севастополя, неподалік від Качі. Там діють три корвети типу 21631 та підводний човен. Одночасно один з корветів типу 22160, що патрулювали зовнішній рейд, "Василий Быков", повернувся до Севастополю. Також на зовнішньому рейді Севастополю було помічено, як мінімум, один десантний корабель проекту 775.

При цьому ще минулого вечора росіяни запускали ракети "Калібр" ще з акваторії Чорного моря біля південного берегу Криму, що було видно навіть у житлових кварталах Севастополя.

Частина кораблів, які пару днів тому вийшли в море з Новоросійську, повернулися назад. Це десантний корабель "Петр Моргунов", один старий десантний корабель типу 1171, два десантних типу 775 - "Королев" та ще один, а також патрульний корвет типу 22160 "Сергій Котов".

comments powered by HyperComments