Два російських корабля загрожують обстрілами Одесі 2 вересня (ВІДЕО)

Пятница, 2 сентября 2022, 18:01
Чорноморський флот росії 2 вересня трохи скоротив кількість ракетних кораблів у морі, які загрожують обстрілами Одесі та іншим містам України.
Два російських корабля загрожують обстрілами Одесі 2 вересня (ВІДЕО)

У Чорному морі продовжує перебувати оперативне з'єднання російського флоту, ядро якого складають два надводні кораблі з загальним залпом у 16 крилатих ракет "Калібр".

Тепер трохи про дислокацію та пересування кораблів чф. 29 серпня зайшов у Севастополь ракетний корвет "Інгушетія" типу "Буян-М". Сьогодні, 2 вересня, вийшов у море патрульний корвет "Василий Быков типу 22160, який займається патрулюванням акваторії зовнішнього рейду Севастополя.

Ось відносно свіжий знімок бухти Голландія у Севастополі від 30 серпня - видно, як з одного боку вантажать крадене зерно, а з іншого стоять пришвартовані кормою обидва нові фрегати типу 11356 - "Адмирал Макаров" та "Адмирал Эссен" і обидва старі фрегати "Ладный" та "Пытливый", які вже кілька місяців не виходять у море.

Раніше саме ці старі фрегати кілька разів було видно в Одесі - росіяни застосовували їх як приманку для виявлення позицій українських ракет та берегової артилерії у березні 2022 року. Зараз же навіть найновіші російські кораблі не відходять від берегу окупованого Криму - тому що як тільки російські кораблі вийдуть за межі дальності своїх берегових комплексів ППО, то їх відразу вразять українські ракети. А єдиним російським кораблем у Чорному морі, який мав системи ППО та радіолокатори великого радіусу дії - був крейсер "Москва", який зараз лежить на дні після того, як його ППО просто "не помітила" українські ракети "Нептун". На інших кораблях зенітно-ракетні комплекси середної дальності дії "Штиль" є лише на двох більш нових фрегатах, а на всіх інших кораблях - або відверто застарілі, або дуже слабкі переносні ЗРК малого радіусу дії.

Загалом це означає повну безпорадність російського флоту у морських операціях та можливість його використання лише для однієї функції - ракетних обстрілів Одеси та інших міст України з акваторії біля південного берегу Криму, в районі Фіоленту, Балаклави, Форосу. Але декілька випадків бавовни на Фіоленті можуть свідчити про те, що навіть води біля південного берегу Криму перестають бути безпечними для флоту росії.

comments powered by HyperComments