В Одесі відкриють Потьомкінські сходи

Вівторок, 16 квітня 2024, 17:37
Ще з самого початку війни в Одесі було обмежено доступ до значної частини центру міста, в тому числі до Потьомкінських сходів, Стамбульського та Грецького парків.
В Одесі відкриють Потьомкінські сходи

В Одесі з 20 квітня  відкриють для доступу громадян Стамбульський та Грецький парки, які досі залишалися закритими для відвідування.

Також будуть відкриті для одеситів та гостей міста Потьомкінські сходи.  

Перед цим одеські комунальники вже провели санітарне прибирання територій, підрізку дерев, висадку квітів та зелених насаджень. Відремонтовані паркові меблі, перевірена система зовнішнього освітлення, робота фонтанів, а також підготовлені дитячі майданчики. 

"В минулому році був відкритий для відвідування Приморський бульвар - найулюбленіше місце прогулянок одеситів та гостей нашого міста. Сьогодні маємо погодження від військової адміністрації та готуємо до відкриття Стамбульский та Грецький парки. Це стало можливим завдяки нашим військовим - мужнім та хоробрим вартовим нашого міста. Також хочу окремо сказати слова подяки  країнам, які спочатку доклали зусиль, щоб ці парки з'явилися в Одесі, а сьогодні надають всебічну допомогу,  щоб захистити наше місто від ворога",
- сказав Геннадій Труханов. 

Вулиця Приморська відкрита виключно для транспорту - рух пішоходів по ній на тротуарах заборонений.

comments powered by HyperComments