На півдні Одеської області планують створити індустріальний парк

Вівторок, 11 червня 2024, 16:01
Новий індустріальний парк може бути створений на базі території суднобудівного заводу у Кілії.
На півдні Одеської області планують створити індустріальний парк

У Кілії на базі судноремонтного заводу ДК "Українське Дунайське пароплавство" хочуть створити індивідуальний парк. Про це повідомив генеральний директор УДП Дмитро Москаленко.

 "Зараз завод УДП у Кілії чи не єдиний у країні продовжує ремонт та будівництво флоту. Це безальтернативний варіант для створення суднобудівної бази національного масштабу", – зазначив він.

 Завод розташований за 47 км від Чорного моря.  Там, за словами Москаленка, є обладнання, команда із понад 300 фахівців, власна акваторія, інфраструктура, можливість розміщення нових виробництв.  З 19 га території заводу використовується лише 9 га.

 "Вже є кілька пропозицій від іноземних компаній щодо розміщення у Кілії спільного виробництва. Першим резидентом промислового парку Kiliya можуть стати суднобудівники з країн Балтії", – розповів Москаленко.

 Дунайське пароплавство пропонує міжнародним донорам брати участь у модернізації обладнання для витягування суден на берег та спуску їх на воду, інвестувати в сучасне обладнання та автономну "зелену" систему енергозабезпечення, провести днопоглиблення акваторії.

comments powered by HyperComments