В Одеській області сподіваються в кінці тижня стабілізувати електропотачання

Среда, 8 февраля 2023, 09:31
Ремонт електромереж продовжується і це дозволяє енергетикам Одеської області сподіватися, що у кінці тижня з'явиться можливіть перейти від екстрених відключень світла до відключень за графіком.
В Одеській області сподіваються в кінці тижня стабілізувати електропотачання

Станом на 8 лютого в Одеській області продожується режим екстрених відключень електроенергії без графіків. Міський електротранспорт не працює.

Однак хід ремонту дозволяє сподіватися, що до кінця поточного тижня електропостачання Одеської області може бути стабілізовано до такого стану, що дозволить перейти до відключень світла за певним графіком, наприклад по 2 години через 8 годин відсутності чи по 3 години через 6 годин відсутності у житлових будинках.

Продовжується передача генераторів для автономного живлення об'єктів критичної і комунальної інфраструктури.

Очільник Одеської ОВА Максим Марченко розповів, що провів розмову з головою правління НЕК «Укренерго» - про виконання ремонтних робіт на енергетичних об’єктах, які пошкоджено в наслідок аварії. Володимир Кудрицький запевнив, що тримає всі роботи на особистому контролі і зазначив, що вони будуть завершені у п’ятницю. Це дозволить  стабілізувати ситуацію в енергосистемі Одещини, поновити електропостачання в Одесі та Одеському районі.

"Також провів селекторну нараду з начальниками районних військових адміністрацій та головами громад. Доручив у найкоротші терміни підключити генератори, які надійшли до Одеського району, для заживлення об’єктів критичної інфраструктури, що дозволить вивільнити потужності та направити їх на збільшення електропостачання для побутових споживачів.

Усім без виключення начальникам районних військових адміністрацій, доручив проаналізувати ситуацію з тими будинками, які повністю знаходяться на електроживленні, щоб у випадку виникнення подібної аварійної ситуації в інших районах, мати можливість за рахунок наявних потужних генераторів, підключити їх до теплопостачання. Важливим питанням залишається розгортання та оснащення «Пунктів Незламності». В розмові із заступником Керівника Офісу Президента доповів про хід виконання відновлювальних робіт щодо електропостачання на Одещині та зазначив, що обласна влада і усі служби працюють для того, щоб якнайшвидше завершити ремонт і повернути в домівки одеситів світло." - заявив Марченко.

comments powered by HyperComments