В Одеській області діють відключення електроенергії за графіком

Вторник, 3 января 2023, 11:20
Тепла та сонячна погода дозволила на певний час зменшити споживання електроенергіїї та перейти до стабілізаційних відключень за графіком.
В Одеській області діють відключення електроенергії за графіком

В Одеській області 3 січня діють стабілізаційні відключення електроенергії за графіками.

​​Станом на 11:00 3 січня завдяки теплій погоді споживання в Україні знижене. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття навантаження. Крім цього, через ясну погоду у ранкові та денні години підвищене виробництво електроенергії сонячними електростанціями. Тому обмеження споживання до 14:00 не застосовуються. 

Водночас, на вечір прогнозується поступове зростання споживання. Тому диспетчерський центр Укренерго довів ліміти споживання до областей на другу половину доби з метою забезпечення балансу в енергосистемі.

Ворог знову завдав ударів по енергооб'єктах на сході та півдні країни. На жаль, є пошкодження в розподільчих мережах. Ремонтні роботи та відновлення живлення будуть проведені відразу після отримання відповідних дозволів військових. 

«Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу продовжують відновлювати пошкоджені росіянами енергооб’єкти для забезпечення живлення споживачів та підвищення його надійності.

 

comments powered by HyperComments