Комендантську годину в Одеській області на Новий рік скасовувати не будуть

Понедельник, 26 декабря 2022, 13:13
Хоча офіційного рішення Одеської обласної військової адміністрації ще немає, але на загальноукраїнському рівні вже є рішення про те, що у новорічну ніч комендантську годину скасовувати не будуть.
Комендантську годину в Одеській області на Новий рік скасовувати не будуть

Нинішнє свято Нового року в Україні пройде в умовах повномасштабної війни та загрози ракетних обстрілів. Разом із воєнним станом в Україні запроваджена комендантська година, яка на цей час діє майже у всіх областях країни. Однак багатьох цікавить питання - чи будуть робити виключення та скасовувати чи скорочувати комендантську годину саме у новорічну ніч.

Прес-секретар голови Національної поліції Мар’яна Рева в ефірі телемарафону заявила, що комендантська година в Україні на новорічну ніч не скасовується, а ті, хто вийдуть на вулицю, ризикують опинитись у відділенні поліції.

«Люди повинні розуміти, що незалежно від того, який день у нас – святковий чи несвятковий, є певні вимоги комендантської години», – сказала вона, додавши, що поліцейські можуть перевіряти документи громадян, а порушників доставляти у відділок.

Поки що в Одеській області не оголосили про зміну тривалості комендантської години на свята.

Зараз в Одеській області комендантська година в регіоні діє з 23:00 до 05:00.

comments powered by HyperComments