Частина Одеси залишається без води

Четверг, 24 ноября 2022, 10:29
Внаслідок вчорашнього блекауту, спричиненого російським ударом по енергетичній інфраструктурі, частина Одеси та її околиць залишається без води.
Частина Одеси залишається без води

Вчора під час блекауту в Одесі повністю припинилося на кілька годин водопостачання - не працювали насосні станції одеського водопроводу, який належить компанії "Інфоксводоканал". Цей водопровод забезпечує водою міста Одеса, Південний, Чорноморськ та значну частину приміських населених пунктів колишнього Овідіопольського району.

Вже увечері 23 листопада водопостачання почали відновлювати. В Одесі спочатку з'явилася вода у Примороскому, Київському та Малиновському районах. Згодом, до ранку, подали воду у житловий масив Котовського в Суворовському районі.

Однак, на ранок 24 листопада в Одесі залишаються без води район "Застава", а також населені пункти Міжлимання - села Латівка, Протопопівка, Гідропорт, Августовка та інші.

"Наразі через відсутність електроенергії на деяких насосних станціях без води залишаються споживачі мікрорайону "Застава", Міжлимання. У Суворівському районі водопостачання відновлено. Працюємо безперебійно спільно з енергетиками для якнайшвидшого відновлення послуг. Просимо споживачів зберігати спокій та завжди у домівках мати певний запас питної води, адже у країні війна." - йдеться в повідомленні "Інфоксводоканалу".

comments powered by HyperComments