Графік є, а відключень електрики в Одеській області немає

Вторник, 25 октября 2022, 11:20
В Одеській області запровадили графік стабілізаційних відключень електроенергії, але на практиці його не застосовували.
Графік є, а відключень електрики в Одеській області немає

За розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області з 09.20 будуть відбуватися стабілізаційні відключення  світла.

25 жовтня з 09.20 графік стабілізаційних відключень введено для побутових і промислових клієнтів у Центральному районі міста Одеса та в Одеській області в Любашівському, Ізмаїльському, Овідіопольському, Білгород-Дністровському, Болградському, Ренійському, Балтському, Савранському районах.

Звертаємо увагу клієнтів, що графік стабілізаційних відключень з переліком районів, населених пунктів та вулиць, за якими можуть відбуватися відключення, найближчим часом буде опублікований на сайті ДТЕК Одеські електромережі. Слідкуйте за оновленнями. Про застосування або скасування графіку для різних районів міста та області ми додатково інформуватимемо через сайт та соціальні мережі компанії.

Графік потенційних почергових відключень, згідно якого почергові відключення споживачів відбуваються на 4 години, в Одеській області наразі не застосовується.

Для того, аби підтримати енергосистему, закликаємо всіх мешканців Одещини споживати електроенергію економно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 6.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.

Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

comments powered by HyperComments