В Одеській області відновили електропостачання після російських обстрілів

Понедельник, 24 октября 2022, 13:57
Після російського ракетного обстрілу вранці суботи 22 жовтня в Одеській області відновили увечері того ж дня подачу електроенергії до 18,5 тисяч будинків та квартир.
В Одеській області відновили електропостачання після російських обстрілів

Спеціалісти ДТЕК та НЕК Укренерго відновили електропостачання для 18 500 родин Одеської області після ракетного обстрілу з боку рф однієї з підстанцій вранці 22 жовтня.

ДТЕК Одеські електромережі та НЕК Укренерго повідомляють, що повністю відновили електропостачання після обстрілу 22 жовтня одного з енергооб'єктів на Одещині. Загалом світло повернули для 18 500 родин в Одесі та Одеському районі області за резервною схемою живлення на час, поки буде відновлюватися зруйнована через обстріл основна схема.

22 жовтня через обстріл з боку рф було зруйновано один з енергооб'єктів, що живить частину Одеси та Одеського району області. Аварійні бригади енергетиків приступили до ліквідації наслідків руйнувань відразу після отримання дозволу ЗСУ та ДСНС.

22 жовтня о 19:00 фахівцям ДТЕК Одеські електромережі та НЕК Укренерго вдалося повністю відновити постачання світла для 8 000 родин в Одесі та 10 500 родин в Одеському районі області за резервними схемами живлення.

У зв’язку зі збільшенням навантаження, компанія просить клієнтів споживати розумно електроенергію та не перенавантажувати електромережі – вмикати енергоємні прилади по черзі.

В кожній області розроблено план реагування та різні сценарії пошкодження ворогом ключових об'єктів електропостачання. Він дозволить злагоджено діяти в разі критичних ситуації всім працівникам енергосектору та в максимально короткі терміни відновити постачання світла більшості постраждалих населених пунктів.

comments powered by HyperComments