Призначено двох "тимчасових" міністрів

Вівторок, 14 травня 2024, 11:49
Уряд призначив виконуючих обов'язки керівників міністерств інфраструктури та аграрної політики.
Призначено двох "тимчасових" міністрів

14 травня Кабінет міністрів України призначив тимчасово виконануючим обов’язки міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василя Шкуракова. Також уряд призначив в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Висоцького Тараса Миколайовича.

Шкураков у 2005 закінчив Український державний університет економіки і фінансів, має ступінь магістра. З 2005 по 2017 роки працював у Міністерстві фінансів України, де пройшов шлях від економіста до директора департаменту, а з 2018 році працював в міністерстві на посаді заступника міністра.

З 2017 по 2018 рік обіймав посаду заступника гендиректора з економіки та фінансів ПрАТ "Укргідроенерго". У 2020 році був призначений генеральним директором ПрАТ "Укрфінжитло". З серпня 2021 року - перший заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Нагадаємо, 9 травня 2024 року парламент звільнив Олександра Кубракова з посади віце-прем’єр-міністра з відновлення України - міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, а Миколу Сольського - з поста міністра аграрної політики.

comments powered by HyperComments