7 держав у ООН виступили за продовження війни в Україні

Пятница, 24 февраля 2023, 10:01
23 лютого ООН вирішальною більшістю голосів прийняла резолюцію, яка закликає росію припинити війну та вивести війська з України. Виявилося, що в ООН є цілих 7 держав, які вважають, що розпочату росією війну треба продовжувати.
7 держав у ООН виступили за продовження війни в Україні

Напередодні увечері Генасамблея ООН ухвалила запропоновану Україною резолюцію до річниці російського вторгнення.

Документ закликає рф зупинити бойові дії та вивести свої війська з України, а також закріплює основні положення української «формули миру». 

За резолюцію проголосували 141 з 193 країн, які є членами ООН. Серед них - США, Канада, Японія, всі європейські країни, а також пострадянські Литва, Латвія, Естонія, Молдова, Грузія.

Проти цієї резолюції, тобто за продовження війни в Україні, віддали свої голоси всього 7 держав - це, в алфавітному порядку, білорусь, КНДР, Еритрея, Малі, Нікарагуа, росія і Сирія. Ці 7 держав фактично є переліком союзників росії - держави-агресора.

39 держав утримались. Серед них Китай та Індія, Пакистан, який надає Україні озброєння та боєприпаси, а також ряд пострадянських країн - Казахстан, Таджикистан, Узбекистан, Вірменія і ще деякі дуже важливі в міжнародному плані держави накшталт Бурунді чи Зімбабве.

comments powered by HyperComments