Звільнили цілу низку топ-чиновників уряду та голів обласних адміністрацій

Вторник, 24 января 2023, 13:13
З вечора 23 січня в Україні йде ціла низка гучних звільнень різноманітних високопосадовців - від заступника голови офісу президента до 5 голів обласних адміністрацій.
Звільнили цілу низку топ-чиновників уряду та голів обласних адміністрацій

Вже кілька днів йшли чутки про можливе звільнення заступника голови офісу президента Кирила Тимошенка. Спочатку він їх спростовував, а 24 січня таки показав заяву про звільнення. Наразі Тимошенко залишається без посади, хоча чергові чутки прогнозують його призначення на пост голови однієї з обласних військових адміністрацій.

Окрім того, 24 січня Кабмін офіційно звільнив: 

Вячеслава Шаповалова – заступника Міністра оборони України, який пішов у відставку за власним бажанням внаслідок скандалу з публікаціями про ціни на харчове забезпечення військових; 

Івана Лукерю – заступника Міністра розвитку громад та територій України, який стверджує, що прийняв рішення звільнитися ще на початку року;

В'ячеслава Негоду – заступника Міністра розвитку громад та територій України;

Віталія Музиченка – заступника Міністра соціальної політики України.

Також сьогодні Кабінет міністрів погодив звільнення п’яти голів обласних військових адміністрацій — Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської та Херсонської. 

Голову Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка звільняють за власним бажанням. Інші керівники ОВА — Олексій Кулеба, Олександр Старух, Дмитро Живицький та Ярослав Янушевич — звільняються «за угодою сторін».

comments powered by HyperComments