Тепер офіційно: в Одесі звільнили першого віце-мера

Пятница, 13 января 2023, 11:58
Перший заступник міського голови Одеси Михайло Кучук тепер звільнений з посади остаточно.
Тепер офіційно: в Одесі звільнили першого віце-мера

13 січня було оприлюднене розпорядження міського голови Одеси ще від 9 січня, згідно з яким перший заступник міського голови Михайло Кучук офіційно звільнений з посади. Звільнення відбулося за процедурою подачі відповідної заяви за власним бажанням.

Сам Кучук ще з грудня 2022 року знаходиться за кордоном, у Австрії. Заяву про звільнення він надіслав саме звідти.

Михайло Кучук опинився у ситуації, коли йому довелося обрати - залишитися на посаді і повернутися до України або звільнитися і залишитися за кордоном. Повернення до України означає, що Кучука негайно затримають та відправлять у СІЗО, а потім будуть судити як одного з обвинувачуваних у створенні злочинного угруповання в інтересах тандему бізнесменів Кауфмана і Грановського у 2020-2022 рр.

На посаду першого віце-мера, відповідального за сферу будівництва в Одесі, Кучука призначили восени 2020 року відразу після місцевих виборів. Кучук був обраний тоді депутатом міськради від забороненої зараз за проросійську позицію партії опзж - однак відразу після призначення на посаду заступника міського голови він склав депутатський мандат і цим "кинув" "опзжистів".

До цього Кучук вже працював на аналогічній посаді віце-мера в Одесі у 2005-2010 рр. за часів мерської каденції Гурвіца, як раз у період початку масової забудови рекреаційних зон, парків, ужзбережжя та історичного центру Одеси багатоповерхівками. Згодом був заступником очільника Київської обласної дердавної адміністрації. У 2014-2015 рр. фактично виконував обов'язки заступника голови Одеської ОДА у статусі радника голови ОДА Ігоря Палиці.

comments powered by HyperComments