В Одесі звільнюють першого віце-мера

Пятница, 6 января 2023, 15:35
Ряд ЗМІ повідомляють про можливе звільнення з посади першого заступника уміського голови Одеси - Михайла Кучука.
В Одесі звільнюють першого віце-мера

Ще напередодні деякі телеграм-канали, а 6 січня і ряд місцевих ЗМІ почали повідомляти про можливе звільнення першого віце-мера Одеси Михайла Кучука. Він зараз перебуває поза межами України - оскільки зміг виїхати за кордон ще у грудні з причини свого віку, йому вже 65 років.

Кучук, скоріше за все, написав заяву про звільнення за власним бажанням чи за згодою сторін. Та офіційного розпорядження міського голови на даний момент не опубліковано.

Михайло Кучук був поставлений, вірогідно, між вибором - залишитися на посаді і повернутися до України або звільнитися і залишитися за кордоном. Повернення до України означає, що Кучука негайно затримають та відправлять у СІЗО, а потім будуть судити як одного з обвинувачуваних у створенні злочинного угруповання в інтересах тандему бізнесменів Кауфмана і Грановського у 2020-2022 рр.

На посаду першого віце-мера, відповідального за сферу будівництва в Одесі, Кучука призначили восени 2020 року відразу після місцевих виборів. Кучук був обраний тоді депутатом міськради від забороненої зараз за проросійську позицію партії опзж - однак відразу після призначення на посаду заступника міського голови він склав депутатський мандат і цим "кинув" "опзжистів".

До цього Кучук вже працював на аналогічній посаді віце-мера в Одесі у 2005-2010 рр. за часів мерської каденції Гурвіца, як раз у період початку масової забудови рекреаційних зон, парків, ужзбережжя та історичного центру Одеси багатоповерхівками. Згодом був заступником очільника Київської обласної дердавної адміністрації. 

comments powered by HyperComments