США погрожують росії за ядерну загрозу

Вторник, 25 октября 2022, 13:33
США погрожують росії дуже серйозними наслідками у разі застосування ядерної зброї, в тому числі у раз вибуху "брудної бомби" на території України - тому що це можуть зробити лише росіяни.
США погрожують росії за ядерну загрозу

 США попередили росію, а представник Держдепартаменту Нед Прайс зазначив: "Ми дуже чітко заявили росіянам про серйозні наслідки, які можуть виникнути внаслідок застосування ядерної зброї. ... Для росії в будь-якому разі будуть наслідки – чи застосує вона «брудну» чи ядерну бомбу", – наголосив представник Держдепу.

"Брудна бомба" – це вибуховий пристрій, наповнений радіоактивним матеріалом.

Офіційні особи США заявили, що наразі не бачать жодних ознак того, що москва ухвалила рішення використати "брудну бомбу" чи якусь ядерну зброю.

"Ми, як і раніше, не бачимо жодних ознак підготовки російської сторони до застосування ядерної зброї", – заявив журналістам офіційний представник Білого дому з національної безпеки Джон Кірбі.

Мова йде про те, що так званий міністр оборони росії шойгу нещодавно дізнався, що є таке технічне диво - телефон. Він подзвонив міністрам оборони США, Великобританії, Франції та Туреччини і розповів страшну казочку на ніч - начебто про можливість підриву на території України "брудної" ядерної бомби з метою звинуватити в цьому росію.

Деталі - у нашому відео з оглядом підсумків 8 місяців війни.

Це дивно, тому що сама росія вже не перший місяць погрожує застосувати ядерну зброю, яка в неї є.

Та міністри трьох ядерних держав, які свого часу підписали Будапештськи меморандум про гарантії безпеки України при її ядерному роззброєнні 1994 р. відповіли спільною заявою, що не вірять у ту маячню, яку верзе шойгу. Туреччина утрималася - вона не має ядерної зброї. "Ми, як і раніше, віддані подальшій підтримці зусиль України щодо захисту своєї території стільки, скільки потрібно. Раніше сьогодні міністри оборони кожної з наших країн поговорили з міністром оборони Росії Сергієм шойгу на його прохання. Наші країни ясно дали зрозуміти, що ми всі відкидаємо прозоро хибні твердження росії про те, що Україна готується використати "брудну бомбу" на власній території. Світ побачить будь-яку спробу використати це твердження як привід для ескалації. Ми також відкидаємо будь-який привід для ескалації з боку Росії" - йдеться в спільному зверненні трьох ядерних держав.

А уряд України встиг офіційно заявити, що наша держава ретельно дотримується договорів про нерозповсюдження ядерної зброї, і саме тому свого часу відмовилася від ядерної зброї. На жаль - зараз наявність "ядрен батона" стала б стримуючим фактором захисту від будь-якого вторгнення. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та міністр оборони України Олексій Рєзніков відкинули фейкову інформацію про, начебто, що в Україні розробляється ядерна "брудна бомба" та закликали приїхати до України місії ООН та МАГАТЕ для перевірки ядерних об'єктів. Рєзніков зокрема назвав заяви шойгу "актом ядерного шантажу".

comments powered by HyperComments