Тепер офіційно: українські морські дрони мають зенітні ракети

Вівторок, 18 червня 2024, 11:33
Морські дрони Magura тепер озброєні ще й зенітними ракетами радянського зразку Р-73. Ця інформація підтвердженя офіційно.
Тепер офіційно: українські морські дрони мають зенітні ракети

Одна з нових модифікацій безекіпажної морської платформи - морських дронів Magura вже має на борту ракети Р-73. Це ракети класу "повітря-повітря" з інфрачервоною системою самонаведення, повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

Морські дрони Magura, оснащені такими ракетами, вже використовувалися під час бойових операцій на Чорному морі, і це стало серйозним фактором страху й ризику для російської авіації. Тепер їх озброєння ракетами, призначеними для ураження російської авіації, визнано офіційно.

"Такі розробки ефективні - росіяни їх дуже бояться. Коли вони їх бачать, то бояться навіть підлітати. А унікальність в тому, що такого ні в кого немає… Це озброєння вже встановлене, і воно буде давати свої результати", - заявив командир спецпідрозділу Group 13 із позивним "Тринадцятий.

Ударні морські дрони Magura уже довели свою ефективність: позбавили росію домінування в акваторії Чорного моря та знизили загрози для України.

comments powered by HyperComments