За російським флотом у Азовському морі розпочато полювання

Понеділок, 10 червня 2024, 11:31
Російські військові кораблі та задіяні для військових перевезень цивільні судна стали об'єктом для полювання з боку українських дронів.
За російським флотом у Азовському морі розпочато полювання

У ніч на 9 червня біля порту Єйськ було уражено атакою українського дрону один з російських військових кораблів, які незадовго до цього перейшли до Азовського моря з порту Новоросійська.

Спочатку за інформацією партизанів, мова йшла про можливе ураження десантного корабля. Але аналіз космічних знімків за 8 червня, зроблених напередодні цієї атаки, показав, що на рейді Єйську стояв військовий корабель довжиною приблизно 90-95 метрів, а не 112-113 метрів, як у десантних кораблів. За довжиною відповідають виявленому кораблю патрульні корвети проекту 22160 (такі, як знищений біля Керчі "Сергій Котов").

Потім, увечері 9 червня після 19-ї години українські безпілотники атакували буксир "Інженер Смирнов" та баржу "Секція-179" у Таганрозькій затоці. Цю баржу буксирували з Волги через Волго-Донський канал до Керченської протоки. Там баржу планували поставити у систему загороджень біля мосту через Керченську протоку, тобто і буксир, і баржа були задіяні у військових цілях.

Повідомляється, що в результаті атаки у баржі були пошкоджені конструкції вище ватерлінії, а у буксира вибиті шибки. Два члени екіпажу отримали легкі осколкові поранення. Буксир залишився на ходу і капітан повернув його до порту Азов у ​​Ростовській області.

" Інженер Смирнов " – звичайний буксир-штовхач 1989 року, порт приписки – Мурманськ. Ні з українського, ні з російського боку атаки з цих цілей не коментували.

comments powered by HyperComments