Морські дрони ГУР знищили російський буксир

Четвер, 6 червня 2024, 11:41
ГУР ночі 6 червня знищили біля берегів окупованого Криму російський рейдовий буксир проєкту 498 «Сатурн» після успішного прориву лінії оборонних загороджень окупантів у чорноморській акваторії.
Морські дрони ГУР знищили російський буксир

Внаслідок успішної атаки морських дронів Головного управління розвідки Міноборони України вранці 6 червня 2024 р. в Чорноморському районі тимчасово окупованого Криму було знищено судно окупантів.

У відео видно, як морський дрон під вогнем проходить крізь розрив лінії бонових загороджень і на фоні портових споруд знищує невеликий буксир.

Все відбувалося в акваторії порту в озері Панському на північному березі Тарханкутського півострова в районі Чорноморського.

Внаслідок операції ГУР знищено вороже судно - рейдовий буксир «Сатурн» або «Протей» проекту 498. Це невеликі рейдові буксири тонажом до 300 тон та довжиною до 30 метрів. Загалом з 1962 р. таких буксирів було побудовано 270 одиниць, з яких понад 150 експлуатуються.

"Сьогодні вночі знищено ще одне вороже судно в Чорноморській акваторії. Робота спецпідрозділів ГУР МО, морський удар, все влучно і ще мінус один ворожий корабель", - зазначив представник ГУР капітан Андрій Юсов.

Нинішня операція стала можливою в результаті прориву морських фортифікацій, які будував ворог, а потім уже - знищення чергового судна противника.

comments powered by HyperComments