Морські дрони ГУР завдали збитків російському флоту на 500 мільйонів доларів

Субота, 11 травня 2024, 18:53
Успішні атаки морських дронів лише однієї моделі Magura V5 завдали збитків чорноморському флоту росії на 500 мільйонів доларів.
Морські дрони ГУР завдали збитків російському флоту на 500 мільйонів доларів

Головне управлянні розвідки Міноборони України за допомогою морських дронів Magura V5 змогли ефективно вразити велику кількість ворожих кораблів у Чорному морі. Про це повідомив під час телеефіру представник ГУР МО Андрій Юсов.

Він зазначив, що за попередніми оцінками, збитки для Чорноморського флоту росії становлять близько 500 мільйонів доларів.

Представник ГУР МО зазначив, що виробники дронів провели, безперечно, чудову роботу, створивши унікальний засіб ураження ворожого флоту та особового складу. "Секрет в поєднанні цієї майстерності з вмілостями і діями операторів і фахівців Головного управління розвідки і розвідників, зокрема, спецпідрозділу ГУР МО, Group 13. Це поєднання, яке постійно удосконалюється і дає все нові і нові результати", - заявив Юсов.

Вказані цифри стосуються лише однієї моделі дронів, яка є на озброєнні одного з відомств сил оборони України. Загалом же морські дрони, які розробляються та застосовуються спільно і ВМС України, і СБУ. і ГУР МО, завдали шкоди окупантам набагато більше, ніж на 500 мільйонів доларів.

comments powered by HyperComments