Одеський художній музей оцифрував свій науковий архів документів

Пятница, 17 февраля 2023, 21:34
В Одеському національному художньому музеї повідомили, про публікацію наукового архіву у цифровому вигляді на спеціальній мультимедійній онлайн-платформі українською та англійською мовами.
Одеський художній музей оцифрував свій науковий архів документів

У доступі тепер важливі документи з історії музею, фотографії, експозиційні плани та афіші, статті, матеріали про видатних працівників, мультимедійні матеріали про художників та мистецьке життя Одеси різних епох — загалом описано та оцифровано понад 5400 файлів з більш, ніж 30 музейних фондів, повыдомляє "Культурометр"

Цифровий мультимедійний архів доступний за цим посиланням. Це важлива частина музейної роботи зі збереження та популяризації культурної спадщини та багатий матеріал для історичних, мистецтвознавчих і журналістських досліджень.

Над проєктом працювали співробітники архіву, наукового та науково-просвітницького відділів: Кирило Ліпатов, Галина Сімченко, Володимир Дамаскін, Віра Фєнєлонова, Валерій Коршунов, Анастасія Явтушенко, Ольга Дзерик, Юлія Жаркова.

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

comments powered by HyperComments