Афіша подій Одеси. Куди сходити з друзями у вихідні?

Пятница, 12 ноября 2021, 11:51
До вас на вихідні приїхали друзі, а ви не знаєте, куди їх зводити, крім Оперного театру? Хочете організувати культурну програму, але таку, щоб вона не була банальною і запам’яталася надовго?
Афіша подій Одеси. Куди сходити з друзями у вихідні?

Тоді вам допоможе Афіша Одеси. Тут зібрані всі найкращі події, які варто відвідати. Задоволення гарантовано всім: і мешканцям, і гостям міста.

28 листопада 2021 р.
Театр на Чайній
«Стриптиз»

Якщо ви чекаєте побачити оголених дівчат або хлопців на сцені чи на пілоні, то ви дуже помиляєтесь! Ця вистава не про скидання одягу з тіла, вона про оголення душі. А за основу була взята п’єса польського письменника та драматурга Славоміра Мрожека. Дія відбувається у 60-х роках ХХ століття, і мова піде про взаємодію між людьми та владою. Два стільці, дві двері, дві людини... Діалоги...  Рука... Що вона символізує? До чого ведуть всі розмови? На всі ці питання вам доведеться відповісти собі самим, адже це театр абсурду. Питання і відповіді, філософія і комедія – у постанові буде все. Приходьте і пориньте у фантасмагорію та алегорію. Якщо наважитесь...

Початок о 19-00


 

9 грудня 2021 р.
Обласна філармонія
«Мамочка повернулась»

Кажуть, що жіночого гумору не існує. Ви в це вірите? А хочете впевнитися? Тоді приходьте на великий сольний концерт Наталії Гаріпової! Жарти від майстрині гумору, яка брала участь у найкращих шоу, таких, як «Відкритий мікрофон», «Камеді Баттл», «Гуднайт клаб» та «Жіночий квартал». Вона не соромиться відвертих тем, не боїться конфліктних тем. А нещодавно комікесса стала мамою, тому тема батьківства і всього, що йому передує та що його супроводжує, дуже їй близька. Забобони та стереотипи суспільства – особливий тригір молодої мами, та Наталя відкрито над ними сміється.  Її гумор чесний та трохи різкий, але завжди влучний і дотепний. Та краще побачити і почути все на власні вуха!

Початок о 19-00


 

12 грудня 2021 р.
Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
ALICE AMAZING CIRCUS SHOW

Навіть, якщо ви та ваші друзі вже давно не діти, відвідати цю подію все одно варто. Це шоу сподобається глядачам будь-якого віку. Неймовірна циркова постанова всім знайомої казки Льюїса Керрола про пригоди дівчинки Аліси – це новий погляд та вільна адаптація твору письменника. На вас чекає чарівна атмосфера, приголомшливі циркові номери, справжнісінька магія, яскраве світлове шоу та візуальні ефекти, чудові костюми та прекрасний настрій. Чекаєте на зустріч з Чеширським котом та його посмішкою? Приходьте – і побачите, чи посміхатиметься він вам!

Початок о 12-00 та 15-00

comments powered by HyperComments