В Одесі відправили до тюрми ще одного фаната держави-агресора

Вторник, 26 декабря 2023, 12:57
Мешканець півдня Одеської області, який активно лайкав та репостив російський антиукраїнський контент у забороненій соцмережі, відправили на 3 роки за грати.

Мешканець села Дмитрівка Болградського району на півдні Одеської області визнаний винним у допомозі державі-агресору. Таке рішення ухвалив Київський районний суд Одеси.

З початку весни 2022 й до січня 2023 року мешканець Одеської області був постійним користувачем забороненої в Україні російської соціальної мережі "Однокласники", де активно "лайкав" публікації антиукраїнського характеру та поширював їх шляхом репосту.

Під час обшуку в оселі прихильника "руssкого мира" правоохоронці вилучили мобільний телефон. У галереї гаджета правоохоронці знайшли 27 скрішнотів із листуванням та постами з російської соціальної мережі.

Під час судового засідання одесит свою вину не визнав, все заперечував й казав, що ніякого відношення до політики не має та був зареєстрований у "Одноклассниках", начебто лише для перегляду інформації та зберігання фото на памʼять. Як пояснив чоловік, він справді був зареєстрований в мережі "Однокласники", але одного разу його житло пограбували і забрали всю техніку, на якій зберігались паролі та логіни для входу у різні соцмережі. Під час купівлі нового телефону він знов зареєстрував собі сторінку у російській мережі, та входив до неї за допомогою додатку VPN. А через те, що екран на його телефоні був побитий і не завжди реагував на сенсорні дотики, він міг поставити лайки не усвідомлюючи це. Під час допиту у суді також зазначив, що ставиться до ситуації, яка склалась на території України, негативно.

Суд визнав зловмисника винним і призначив йому покарання – 3 роки позбавлення волі без конфіскації майна та без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

comments powered by HyperComments