Одеському бізнесмену Кауфману присудили заставу у 129 мільйонів

Среда, 7 декабря 2022, 17:56
Суд дозволив затриманому одеському бізнесмену Кауфману вийти на волю під заставу у 129 мільйонів гривень з обмеженнями.
Одеському бізнесмену Кауфману присудили заставу у 129 мільйонів

Вищий антикорупційний суд узяв під варту до внесення застави на суму 129 млн. гривень бізнесмена Бориса Кауфмана, якого НАБУ і САП підозрюють у створенні та очоленні злочинної організації в Одесі. Таке рішення 7 грудня ухвалив суддя ВАКС Ярослав Шкодін.

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просив заарештувати Кауфмана без альтернативи застави. Проте суддя визначив бізнесмену розмір у 129 млн грн. У разі внесення коштів на нього покладуть низку обов'язків, у тому числі не покидати межі міст Києва та Одеси, не спілкуватися зі свідками та іншими підозрюваними, здати закордонні паспорти, а також носити електронний браслет.

Судовий вердик також очікує на затриманого разом з Кауфманом його партнера Олександра Грановського.

Нагадаємо, обидва бізнесмени обвинувачуються у створенні злочинного угруповання, яке останніми роками фактично поставило під контроль місцеву владу в Одесі та Одеській області. Після цього також пройшли обшуки та інші слідчі дії у ряді департаментів та посадових осіб Одеської міської ради, Одеської обласної ради та Одеської обласної військової адміністрації.

comments powered by HyperComments