Табачник виявився державним зрадником

Среда, 23 ноября 2022, 12:41
Одіозний міністр освіти часів Януковича Дмитро Табачник виявився державним зрадником, що зараз давав вказівки окупаційним адміністраціям - як їм працювати
Табачник виявився державним зрадником

Слідчі Служби безпеки зібрали доказову базу щодо вчинення злочинів проти основ національної безпеки України колишнім міністром освіти та науки дмитром табачником. Ця особа ще з 2014 року переховується від українського правосуддя у тимчасово окупованому Криму.

Встановлено, що колишній регіонал після широкомасштабного вторгнення рф активно "консультує" керівників російських окупаційних адміністрацій Херсонської та Запорізької областей.

У розпорядженні СБУ є докази його тісної співпраці з ворожими спецслужбами, серед іншого, було виявлено «доповідні записки» з детальними звітами щодо «виконаних завдань».

Серед іншого, мова іде про підготовлений табачником проект доповідної записки на заступника голови уряду рф марата хуснулліна. У ньому, від імені гауляйтерів тимчасово окупованої Херсонщини та Запоріжжя, він просить рашистів забезпечити цілодобову озброєну охорону "виборчих дільниць" на період незаконного референдуму.  

Також задокументовано, що за його безпосередніми вказівками «виборчі дільниці» були організовані у навчальних та медичних закладах регіону. 

Наразі зраднику заочно повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. СБУ наголошує, що злочини проти основ національної безпеки не мають строку давності, тож Служба вживає заходи для притягнення винних до відповідальності. Викриття та документування протиправної діяльності здійснювали співробітники СБУ Вінницької області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

 

comments powered by HyperComments