В Одеській області викрили ще п'ять прихильників росії

Четверг, 6 октября 2022, 17:50
Відразу п'ятерих фанатів росії викрили в Одесі та Одеській області СБУ.
В Одеській області викрили ще п'ять прихильників росії

На Одещині кіберфахівці СБУ припинили діяльність п’ятьох шанувальників "руzzкого миру", які й досі свідомо просували ворожі наративи. І це попри тисячі загиблих мирних українців та звірства окупантів в багатьох наших містах.

За даними досудового слідства, будучи членами багаточисельних інтернет-спільнот у заборонених в Україні соцмережах, фігуранти через особисті акаунти активно поширювали матеріали із виправданням так званої «спецоперації» та воєнних злочинів армії агресора. Тематикою їх постів було прославлення кривавого диктатора і підтримка знищення української державності.

У ході досудового слідства проведено низку обшуків за місцями проживання фігурантів кримінальних проваджень, вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, які підтверджують протиправні дії прихильників «руzzкого миру».

За усіма викритими фактами правоохоронці зібрали достатню доказову базу для притягнення зловмисників до відповідальності.

Наразі одному з пропагандистів слідчі СБУ вже повідомили про підозру за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України та скерували обвинувальний акт до суду.

Слідчі спецслужби готують іншим зловмисникам повідомлення про підозру за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

comments powered by HyperComments