Мер Білгорода-Дністровського побився з головою районної ради (ВІДЕО)

Четверг, 7 июля 2022, 18:50
Відносини голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченка та мера Білгород-Дністровського Віталія Граждана дуже далекі від ідеальних - два посадовці вчинили між собою жалюгідну бійку під час сесії.

На позачерговій сесії Білгород-Дністровської районної ради 7 липня сталася бійка високопосадовців. Прямо під час засідання зчепилися мер Білгорода-Дністровського Віталій Граждан, який прийшов на сесію, і голова районної ради Григорій Мельниченко.

Що точно спричинило конфлікт — зараз не зрозуміло. Однак обидва посадовці явно не раді були бачити один одного. З самого початку сесії обидва відразу почали ображати один одного і незабаром вчинили бійку. Опоненти обмінялися кількома ударами по обличчю, Віталій Громадян на секунду впав, але, здається, зміг перемогти у сутичці та видавити опонента із президії. Потім мер і голова райради ще довго обмінювалися образами та погрозами на адресу один одного.

Віталій Граждан був обраний від партії "ОПЗЖ", але, скоріш за все, просто скористався партійним брендом, щоб потрапити до влади. Григорій Мельниченко був обраний від партії "Довіряй Ділам".

comments powered by HyperComments