Чому українці обирають кредитну карту Sportbank?

Понедельник, 20 марта 2023, 15:31
З 2019 року веде цифрове обслуговування клієнтів необанк Sportbank — результат колаборації першого профільного фінтех фонду України N1 та IT-компанії Dyvotech за участі партнера Таскомбанку. Кредитна картка Sportbank — приклад оптимального співвідношення вигоди, фінансової безпеки та зручності клієнтів.
Чому українці обирають кредитну карту Sportbank?

Де знайти інформацію про умови кредитування у Sportbank?

Банк пропонує клієнтам кредитну картку з вільним строком погашення й максимальною сумою до 100 тисяч гривень. На офіційному сайті https://sportbank.ua/kredytna-karta є повна інформація щодо тарифів, умов, строків, ставок.

Основні переваги кредитної картки Sportbank:

  • клієнт самостійно встановлює кредитний ліміт та строки кредитування;

  • грейс-період довгий — 62 дні;

  • відсоткова ставка у пільговий період символічна — 0,0001%;

  • відсутні оплати за відкриття карти, її обслуговування та поповнення;

  • обов’язковий щомісячний платіж — від 100 грн;

  • відсоткова ставка після пільгового періоду — 0,22% на день (враховує всі витрати на обслуговування кредиту).

Купівля планшета чи спортивного спорядження за 10 тисяч гривень з поверненням коштів протягом двох місяців передбачає внесення щомісячного платежу 100 грн + 0,001 грн. Фактично це безвідсоткова розстрочка на дуже вигідних умовах.

Як отримати кредитну картку Sportbank?

Цифровий банк передбачає доступ клієнта у мережу інтернет, наявність активного номера мобільного оператора. Мобільний застосунок доступний для пристроїв на платформах iOS та Android, пряме посилання є на офіційному сайті Sportbank.

Авторизація в онлайн-банкінгу відбувається за допомогою Дії або шляхом заповнення анкети з додаванням електронних фотокопій паспорта чи ID-картки. Чим краще кредитна історія клієнта — тим вищий ліміт, який автоматично погоджує програмне забезпечення онлайн-сервісу кредитування.

Пільгова відсоткова ставка не застосовується у разі знятті коштів у банкоматах. Скористатись кредитом під символічні 0,00001% реально протягом двох місяців у додатку, під час онлайн-покупок товарів та послуг або розрахунку карткою Sportbank в магазинах. Приємний бонус — система автоматично нараховує кешбек до 20% за купівлю у партнерів банку.

ТЕГИ: банк
comments powered by HyperComments