Одеситів запрошують долучитися до допомоги захисникам України

Вторник, 6 декабря 2022, 15:05
Волонтери проєкту "Донор Одеса" продовжують збирати кошти на закупівлю життєво необхідного обладнання для віськового шпиталю.
Одеситів запрошують долучитися до допомоги захисникам України

До одеського військового шпитаю на лікування потрапляє велика кількість поранених бійців Збройних Сил України, котрі часто потребують переливання крові. Наразі донорською кров'ю наші захисники забезпечені, але наявна у відділенні переливання крові центрифуга не справляється з таким великим навантаженням і працює на межі своїх можливостей. Це затримує процес виготовлення препаратів крові для поранених, а також може призвести до поламки обладнання - тоді пацієнти шпиталю можуть залишитися взагалі без препаратів крові.

Щоб вирішити цю проблему, одесити через волонтерський проєкт "Донор Одеса" наразі проводять збір коштів на закупівлю для шпиталю додаткової центрифуги. За декілька днів вже зібрано понад 80 тисяч гривень з потрібних 240 тисяч.

"Ми неймовірно пишаємося нашою армією, і дуже просимо  всіх долучитися до збору на подаруночок до Дня Збройних сил України для наших захисників. Бо кров - то життя", - закликають волонтери.

Збір з прозорою звітністю ведеться на картку МоноБанку 5375 4112 0498 8575.
Посилання на МоноБанку - https://send.monobank.ua/jar/5gEjFjeeEh

comments powered by HyperComments