Як російський президент планує повернути Крим Україні (ВІДЕО)

Среда, 28 сентября 2022, 17:42
Журналісти об'єднали в один ролик декілька відео, на яких російський президента заявляє про прагнення до миру на умовах України та про наміри розвалити росію.
Як російський президент планує повернути Крим Україні (ВІДЕО)

Починаючи з 2014 року відомо декілька діпфейкових відео, головним героєм яких є президент росії Володимир путін. Редакція видання "Одеський Кур'єр" на своєму відеоканалі "ODESA & transport" об'єднала два найцікавіших таких відео в один сюжет.

Спочатку "путін" заявляє в своїй звичній манері звернення до росіян про досягнення миру з Україною на основі збереження територіальної цілісності України та "незалежності" Криму як республіки у складі України протягом 5 років, а також підкреслює бажання припинити людські жертви серед слов'янських народів. Окрім цього, "путін" говорить про створення спільного фонду для відновлення руйнувань України за рахунок, у першу чергу, росії.

Але згодом "путін" розповідає про своє бачення майбутнього росії як держави під його керівництвом. Він має на увазі повне знищення російської армії у боях, військову поразку росії та її подальший розпад на декілька держав. Населення росії "путін" при цьому називає гарматним м'ясом.

comments powered by HyperComments